KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14941018
nr 1494 1018
Tommy Hilding
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Badhytterna på Ribbingsfors, Skagersvik". Signerad, daterad -77. Olja på duk, 53x79 cm, yttermått inklusive ram: 57x83 cm
Tommy Hilding, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:00:06
3/10 17:37:38